C070FW03 V0

| panel Model | C070FW03 V0 |
|---|---|
| panel Brand | AUO |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,7.0 inch, 480×234 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| C070FW03 V0 Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Zobrazovací mód | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktivní oblast | 156.24×82.37 mm |
| Obrys | 167×93 mm |
| Povrch | Antiglare (Haze 25%) |
| kontrastní poměr | 300:1 (Typ.) |
| Barvy displeje | , CIE1931 72% |
| Doba odezvy | 15/20 (Typ.)(Tr/Td) |
| Úhel pohledu | 60/60/45/60 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvence | 60Hz |
| Typ lampy | 1 pcs CCFL Without Driver |
| Signální rozhraní | TFT Specific Analog RGB , 30 pins |
| Vstupní napětí | 5/5/15/-10V (Typ.)(VCC/AVDD/VGH/VGL) |
LCDs-Display.com je specializovaný distributor akcií AUO C070FW03 V0.
AUO C070FW03 V0 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list AUO C070FW03 V0 nebo podrobné specifikace AUO C070FW03 V0 nebo jiných LCD AUO, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora AUO C070FW03 V0 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
AUO C070FW03 V0 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list AUO C070FW03 V0 nebo podrobné specifikace AUO C070FW03 V0 nebo jiných LCD AUO, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora AUO C070FW03 V0 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
Související klíčová slova pro "C070FW03 V0"
- AUO C070FW03 V0
- Datasheet C070FW03 V0
- Obrázek C070FW03 V0
- Cena C070FW03 V0
- Distributor C070FW03 V0
